Hurt Besto

Jesteśmy firmą zajmującą się hurtową sprzedażą towarów pochodzących bezpośrednio z angielskich, niemieckich, francuskich sieci sklepowych. Towary jakie oferujemy to głównie towar retourware.

Towar retourware?

 

Towary returnware to zwroty konsumenckie, towary po ekspozycyjne, nadwyżki magazynowe,  jak również stocki towarów nowych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Ceny

 

Wszystkie ceny są cenami netto, a widoczne są tylko dla zalogowanych użytkowników i dotyczą produktów wyszczególnionych w specyfikacji danej palety.

Jak sprzedajemy?

 

Na naszym portalu prowadzimy sprzedaż w systemie “kup teraz” jak również w systemie aukcyjnym co daje Wam możliwość uzyskania naprawdę atrakcyjnych cen.

Sprzedaż hurtowa

 

Oferujemy sprzedaż hurtową towarów retourware w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy firmy  do zapoznania się z naszą ofertą oraz do nawiązania współpracy.

Klasa ABC

Palety oryginalne zakupione, nieprzepakowywane przez naszą firmę, Zawierają specyfikację. W skład tych palet wchodzi mix produktów nowych, używanych jak i niesprawnych. Nie dajemy żadnej gwarancji na te palety. Z reguły ponad 50% produktów nadaje się do dalszej odsprzedaży, pozostałą część zazwyczaj można naprawić przy niewielkich nakładach.

Klasa A to oznaczenie dla produktów nowych

Są to produkty noszące niewielkie ślady użytkowania np. towary powystawowe.

Asortyment w niskich cenach – produkty niesprane/niekompletne/uszkodzone wymagające naprawy lub z przeznaczeniem na odsprzedaż części.

Nie posiadasz jeszcze konta?

Zarejestruj się

Tutaj znajdziesz nasz

Regulamin

Zobacz nasze produkty w

Sklepie

Metody wysyłki

Metody wysyłki

Krajowe przesyłki paletowe oraz przesyłki kurierskie wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej
Zamówienie jest wysyłane do 48 h po zaksięgowaniu wpłaty.
Po wybraniu opcji “Odbiór Osobisty” prosimy o kontakt w celu ustalenia dokładnego terminu.

Poczta PolskaBox – Przesyłka kurierska30,00 zł
Paleta Euro Mini116,00 zł
Paleta Euro Max160,00 zł